ZKTeco BOL1168-R Vehicle Security Price in Dubai, UAE
  • Removable Bollard
  • Stainless steel
  • Simple installation
Enquire on Whatsapp
SKU: BOL1168-R Category:
Description
Diameter 168mm
Height from ground 600mm / customization
Average thickness 6mm / customization
Embedding depth 210mm